Odkazy

*

Zasílání novinek
Počitadlo přístupů

TOPlist

Slevy a výhody Zákaznické karty

Vaše zákaznická karta Vám bude nabídnuta při Vašem prvním zrealizovaném nákupu. Kartu od nás následně obdržíte poštou a pak již můžete čerpat své výhody a slevy. Zpočátku máte po předložení zákaznické karty na pokladně obchodu slevu na všechnu venkovní obuv ve výši 5%. Další výše slev se pak odvíjí od ročního obratu. Zákaznici s ročním obratem nad 3.500,-Kč mají u nás slevu 7% jak na venkovní obuv, tak i na domácí a všechnu ostatní obuv. Jistě s námi budete souhlasit, že pro jedno dítě je potřeba několik párů obuvi (včetně domácí) ročně a tedy částka pro přechod do zákaznické skupiny slev 7% nepředstavuje žádné zvýšené nákupní úsilí. Pro naše nejvěrnější zákazníky s ročním obratem nad 7.000,-Kč máme navíc skupinu zákaznických slev s 10% slevou na veškerý sortiment prodejny (tedy i ponožky, impregnace atd.).

Roční obrat pro přidělení jednotlivé skupiny slev se počítá za rok zpětně od nového nákupu, nikoliv za kalendářní rok (příklad: nakupuji dne 15.11.2018 novou obuv, rozhodné období pro přidělení slevy je od 15.11.2017 do 14.11.2018).

Kartu je nutné před placením na pokladně fyzicky předložit, bez ní nemůže být sleva poskytnuta! Zákaznickou kartu je nutné před placením na pokladně nascanovat, není v našich silách Vaši kartu v systému vyhledávat a zjišťovat výši přiřazené slevy.

V rámci nadstandardních služeb umožňujeme všem zákazníkům zakoupené zboží vyměnit do dvou pracovních dnů (z důvodu jeho vyzkoušení v klidu domova nebo v případě, že jste obuv zakoupili bez dítěte) za jiné zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zákazníkům, kteří zakoupí obuv již v zákaznické skupině se 7% slevou prodlužujeme lhůtu pro výměnu na jeden týden. A zákazníkům, kteří zakoupí obuv či jiné zboží v zákaznické skupině s 10% slevou umožníme nejen jeho výměnu, ale i jeho vrácení do týdne bez udání důvodu. Pro nárokování těchto výhod bude rozhodné zařazení do skupiny slev v době nákupu zboží, k přechodu do vyšší skupiny uskutečněným samotným nákupem nebude přihlíženo. Samozřejmostí však je, že obuv k výměně či vrácení bude předána zpět nenošená v originálním balení, tak jak byla zakoupena.

 
Žirafka - zdravé dětské boty - Brentwood © | Sunlight webdesign - tvorba www stránek