Odkazy

*

Zasílání novinek
Počitadlo přístupů

TOPlist

Aktuality

18.9.2017 prodej podzimní a zimní obuvi

Podzimní sezóna je už plném proudu a my pro vás stále máme největší výběr podzimních botiček v Brně a velmi širokém okolí, jak se také můžete snadno osobně přesvědčit. Některé z novinek můžete shlédnout též na našem facebooku, ale vyobrazené modely představují jen nepatrný zlomek z naší nabídky.
Na vaše četné dotazy k zimní obuvi zde uvádíme, že již máme jejich velkou část naskladněnu. Na obchodě prozatím není tato obuv vystavena a nyní ji prodáváme pouze na vyžádání. Není důvod s jejím nákupem nyní pospíchat, obuvi je dostatek a navíc varujeme před nošením zimní obuvi již v tomto období. Tato obuv není vhodná k užívání při teplotách nad cca +5 až +10st.C, pro dítě je její nošení v teplejším počasí zcela nekomfortní. Vašemu dítěti nyní udělá daleko větší službu podzimní obuv, kterou můžete nosit při teplejším počasí i v následujících měsících. A než bude správný čas na zimní boty, nožky ještě možná popovyrostou. Zimní obuv vystavíme až dle prognózy příchodu chladnějšího počasí a o tomto kroku vás budeme zde min. 3 dny předem informovat.
Pro váš přehled budeme na našem facebooku postupně zveřejňovat obrázky nových modelů zimní obuvi.

11.12.2014 dárkové poukázky v prodeji

Chcete podarovat své synovce, neteře, vnoučata atd. praktickým dárkem - kvalitní dětskou obuví? Nabízíme Vám možnost zakoupit dárkové poukázky v hodnotě 500, 1000 a 1500Kč.

 
Žirafka - zdravé dětské boty - Brentwood © | Sunlight webdesign - tvorba www stránek