Odkazy

*

Zasílání novinek
Počitadlo přístupů

TOPlist

Aktuality

25.6.2020 změněná otevírací doba v červenci a v srpnu

Dovolujeme si upozornit naše milé zákazníky na změněnou otevírací dobu v červenci a v srpnu.

od 1.7. do 3.7. máme zkrácenou provozní dobu takto:

     St-Pá  9:30-12:00, 13:00-17:00

od 4.7.(So) do 14.7.(Út) máme ZAVŘENO (dovolená)

od 15.7. do 1.8. máme zkrácenou provozní dobu takto:

     Po-Pá  10:00-12:00, 13:00-16:30

     Sobota ZAVŘENO

od 3.8. do 22.8. máme zkrácenou provozní dobu takto:

     Po-Pá  9:30-12:00, 13:00-17:00

     Sobota 9:30-12:00

od pondělí 24.8. opět běžná provozní doba:

     Po-Pá  9:00-12:00, 13:00-17:30

     Sobota 9:00-12:00

Přejeme všem krásné a sluníčkové léto!

25.4.2020 Otevíráme v pondělí 27.dubna!

Po dlouhé pauze vás opět rádi přivítáme v našem obchodě. Vzhledem ke zvýšeným hygienickým opatřením vás prosíme o dodržování následujícího desatera:

1)    Vstup do prodejny pouze s rouškou (respirátorem), mimo dětí do 2 let věku.
2)    V prodejně je povolen současný nákup max. 3 zákazníkům současně, dalším zákazníkům bude umožněn vstup až poté, co některý z předchozích zákazníků prodejnu opustí a počet nakupujících se sníží na 2 nebo méně.
3)    Zákazníci čekající před prodejnou jsou povinni dodržovat rozestup minimálně 2 metry od sebe.
4)    Zákazníkům a dětem s příznaky onemocnění (kašel, kýchání, rýma …) nebude vstup do prodejny a nákup umožněn.
5)    Prosíme, aby s dítětem vstupoval do prodejny pouze jeden dospělý. Velice rádi přivítáme celé rodiny opět až po návratu do normálního režimu.
6)    Obuv zkoušejte vždy jen na čistou a suchou ponožku!
7)    Zákazníkům je k dispozici desinfekční gel.
8)    Prosíme, omezte dobu nakupování a kontakt s našimi pracovníky na nezbytné minimum.
9)    Naši zaměstnanci pravidelně čistí exponovaná místa, dodržují hygienické podmínky a používají při kontaktu se zbožím a přijímání plateb rukavice. Chrání tak vás, vaše děti i sebe.
10)    Po dobu trvání zvýšených hygienických opatření není možná výměna obuvi.

Abychom umožnili uspokojení potřeb co největšímu počtu vás zákazníků, nebudeme mít v prvním týdnu od 27.dubna uzavřen obchod přes polední pauzu, zároveň budeme mít otevřeno večer tak dlouho, dokud budou čekat na nákup další zákazníci, maximálně však do 19:30 hod. V případě, že žádní zákazníci již po 17:30 hodině čekat nebudou, budeme zavírat standardně v 17:30 hodin.

Na státní svátek 1.května budeme mít otevřeno také od 9:00 do 17:30 (případně až do 19:30) hodin. V sobotu 2.5. budeme mít otevřeno od 9:00 do 13:00 hodin, v neděli 3.5. budeme mít zavřeno.

Velice si vážíme vaší podpory a moc se na vás těšíme!

21.10.2018 k dotazům na barefootovou obuv

Protože jsme zaměřeni pouze na zdravé dětské obouvání, barefootovou obuv neprodáváme a ani se k tomu i přes nabídky různých "dodavatelů" nechystáme. Souhlasíme sice s názorem, že chůze "na boso" je pro děti prospěšná, avšak toto tvrzení se týká pouze nezpevněných venkovních povrchů (park, lesní cesta atp.). Ve většině případů je však nošení barefootové obuvi ve smyslu správného a zdraví prospěšného obouvání kontraproduktivní a může vést i k vážným zdravotním komplikacím. Tento názor sdílí také většina pediatrů a ortopedů. Tvrzení prodejců této neobuvi o návratu k přirozené chůzi jsou tak naprosto účelové a nejsou podpořené žádnou klinickou studií. Nošení barefootové obuvi může zejména vést k vysokému riziku poranění, přetěžování Achillovy šlachy, valgozitě kotníčků a dalším. V USA již dokonce došlo po prohraném soudním sporu i k odškodnění zákazníka za nošení barefootů. I my se už setkáváme se zdravotními následky po dvou-třech letech nošení těchto "bosých" bot. Není bez zajímavosti, že zatímco u nás tato "módní" vlna kulminuje, ve vyspělých státech je poptávka po tomto způsobu obouvání naprosto zanedbatelná. Argumentace stoupenců barefootů o bosých afrických dětech a dětech rodících se přirozeně bez bot je přinejmenším úsměvná a bez ohledu na odlišný vývoj Evropanů. V tom případě  odložte i své oděvy, přestaňte používat internet, mobily nebo hygienické pomůcky (také s kartáčkem na zuby se jistě ještě nikdo nenarodil). Je až zarážející jak této hysterii podléhají i vzdělané maminky, u nichž by se dal čekat logický úsudek. Pokud se chce někdo dobrovolně vrátit do středověku a riskovat zdraví svých dětí, je to jeho volba. My se na tom však podílet nebudeme! Považujeme však za nejvýš smutné, že se k tomu vzhledem k poptávce propůjčila i řada výrobců jinak kvalitní obuvi, přestože jsou si vědomi, že taková neobuv nemůže nikdy získat certifikaci zdravotně nezávadné obuvi a není ani prodejci nabízena jako obuv volnočasová do nezpevněného terénu. Ale peníze, jak známo, nesmrdí. A o ty jde některým výrobcům a prodejcům až na prvním místě. 

11.12.2014 dárkové poukázky v prodeji

Chcete podarovat své synovce, neteře, vnoučata atd. praktickým dárkem - kvalitní dětskou obuví? Nabízíme Vám možnost zakoupit dárkové poukázky v hodnotě 500, 1000 a 1500Kč.

 
Žirafka - zdravé dětské boty - Brentwood © | Sunlight webdesign - tvorba www stránek