Odkazy

*

Zasílání novinek
Počitadlo přístupů

TOPlist

Aktuality

14.11.2017 státní svátek 17.11. - OTEVŘENO se zkrácenou otevírací dobou

V pátek 17.11. (státní svátek) máme pro vás otevřeno od 10:00 do 15:00 hodin bez polední pauzy. Těšíme se na vás!

2.11.2017 Bezproblémové parkování pro naše zákazníky

Už delší dobu nás trápí stížená možnost parkování našich zákazníků v okolí naší prodejny, kde mimo soboty se jen velmi obtížně hledá místo. S potěšením Vám oznamujeme, že od dnešního dne máme pro Vás parkování zajištěné. Nově naši nakupující zákazníci mají možnost zaparkovat své vozidlo bezplatně po dobu jedné hodiny v areálu vnitřního parkoviště (za závorou) budovy IBC na ulici Příkop. Vjezd je také možný z ulice Koliště. Budova IBC se náchází 350 metrů od našeho obchodu a je tedy v pohodové docházkové vzdálenosti. Zákazník od nás dostane při placení svého nákupu v minimální hodnotě 300,-Kč lístek, který předloží společně s parkovacím lístkem na recepci IBC (ul.Příkop č.6), kde mu bude následně vyznačena hodina parkování jako uhrazená pro volný výjezd. Při delším parkování ale doplatí na místě rozdíl po odečtení bezplatné hodiny. Tato nabídka se netýká venkovního placeného stání přímo na ulici před budovou, které nazajišťuje provozovatel budovy IBC. Do podzemní garáže nemají povolen vjezd vozidla na LPG (plyn), na venkovním nekrytém parkovišti je parkovat lze.

1.11.2017 Změny v systému slev na Zákaznické karty

Přichystali jsme si pro Vás změny v oblasti Zákaznických karet a věříme, že Vás potěší. Doposud platilo, že všichni držitelé Zákaznických karet měli automaticky po předložení karty na pokladně slevu na všechnu venkovní obuv ve výši 5%, zákaznici s ročním obratem nad 4.000,-Kč pak slevu 7%. Od dnešního dne rozšiřujeme sortiment slevněného zboží u zákazníků se 7% slevou také o domácí a všechnu ostatní obuv. Limit pro přechod do skupiny zákazníků se 7%slevou snižujeme ze 4.000,-Kč ročního obratu na 3.500,-Kč. Nově také přidáváme skupinu zákaznických slev s 10% slevou na úplně veškerý sortiment (tedy i ponožky, impregnace atd.) pro naše nejvěrnější zákazníky s ročním obratem nad 7.000,-Kč. Připomínáme, že roční obrat pro přidělení jednotlivé skupiny slev se počítá za rok zpětně od nového nákupu, nikoliv za kalendářní rok (příklad: nakupuji dne 15.11.2017 novou obuv, rozhodné období pro přidělení slevy je od 15.11.2016 do 14.11.2017).

V rámci nadstandardních služeb jsme dodnes umožňovali všem zákazníkům zakoupené zboží vyměnit do dvou pracovních dnů za jiné (z důvodu jeho vyzkoušení v klidu domova nebo v případě, že jste obuv zakoupili bez dítěte) ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zákazníkům, kteří zakoupí obuv již v zákaznické skupině se 7% slevou prodlužujeme lhůtu pro výměnu na jeden týden. A zákazníkům, kteří zakoupí obuv či jiné zboží v zákaznické skupině s 10% slevou umožníme nejen jeho výměnu, ale i jeho vrácení do týdne bez udání důvodu. Pro nárokování těchto výhod bude rozhodné zařazení do skupiny slev v době nákupu zboží, k přechodu do vyšší skupiny uskutečněným samotným nákupem nebude přihlíženo. Samozřejmostí i nadále zůstává, že obuv k výměně bude předána zpět nenošená v originálním balení, tak jak byla zakoupena.

31.10.2017 Akce na měsíc listopad

Paní Zima už o sobě dává vědět a my máme pro Vaše děti připraven dostatek hezké a kvalitní zimní obuvi. Určitě si vyberete ke své i jejich spokojenosti! Některé modely si opět můžete prohlédnout na našem Facebooku. Nezapomeňte se podívat i do našeho regálu se slevněnou obuví, kde máme ceny i u zimních modelů již od 300,-Kč! Samozřejmě máme také stále velký výběr i celoročních a nezateplených modelů.

Zároveň jsme si pro Vás připravili zajímavou akci:

Pro prvních 50 zákazníků, kteří zakoupí v měsíci listopadu svému dítěti obuv GEOX, máme jako dárek k nákupu digitální hodinky s LED osvětlením. Prvních 20 zákazníků, kteří zakoupí v měsíci listopadu svému dítěti obuv LOWA, dostane od nás zdarma 25cm velkou plyšovou žirafku v hodnotě 279,-Kč. Pro prvních 50 zákazníků, kteří  zakoupí v měsíci listopadu svému dítěti obuv RICOSTA, máme dětskou zimní čepičku české výroby. Zkrátka nepřijde ani dalších 300 zákazníků, kteří si vyberou obuv jiné značky. Při nákupu obuvi jakékoliv jiné značky (i slevněné) dostane Vaše dítě CD s dětskými říkadly a písničkami. Nabídka platí jen pro nákup zimní obuvi do vyčerpání zásob dárků. K jedné účtence může být přiděleno i více dárků, pokud na ni bude nakoupeno více párů zimní obuvi.

18.9.2017 prodej podzimní a zimní obuvi

Podzimní sezóna je už plném proudu a my pro vás stále máme největší výběr podzimních botiček v Brně a velmi širokém okolí, jak se také můžete snadno osobně přesvědčit. Některé z novinek můžete shlédnout též na našem facebooku, ale vyobrazené modely představují jen nepatrný zlomek z naší nabídky.
Na vaše četné dotazy k zimní obuvi zde uvádíme, že již máme jejich velkou část naskladněnu. Na obchodě prozatím není tato obuv vystavena a nyní ji prodáváme pouze na vyžádání. Není důvod s jejím nákupem nyní pospíchat, obuvi je dostatek a navíc varujeme před nošením zimní obuvi již v tomto období. Tato obuv není vhodná k užívání při teplotách nad cca +5 až +10st.C, pro dítě je její nošení v teplejším počasí zcela nekomfortní. Vašemu dítěti nyní udělá daleko větší službu podzimní obuv, kterou můžete nosit při teplejším počasí i v následujících měsících. A než bude správný čas na zimní boty, nožky ještě možná popovyrostou. Zimní obuv vystavíme až dle prognózy příchodu chladnějšího počasí a o tomto kroku vás budeme zde min. 3 dny předem informovat.
Pro váš přehled budeme na našem facebooku postupně zveřejňovat obrázky nových modelů zimní obuvi.

11.12.2014 dárkové poukázky v prodeji

Chcete podarovat své synovce, neteře, vnoučata atd. praktickým dárkem - kvalitní dětskou obuví? Nabízíme Vám možnost zakoupit dárkové poukázky v hodnotě 500, 1000 a 1500Kč.

 
Žirafka - zdravé dětské boty - Brentwood © | Sunlight webdesign - tvorba www stránek