Odkazy

*

Zasílání novinek
Počitadlo přístupů

TOPlist

Aktuality

2.11.2017 Bezproblémové parkování pro naše zákazníky

Už delší dobu nás trápí stížená možnost parkování našich zákazníků v okolí naší prodejny, kde mimo soboty se jen velmi obtížně hledá místo. S potěšením Vám oznamujeme, že od dnešního dne máme pro Vás parkování zajištěné. Nově naši nakupující zákazníci mají možnost zaparkovat své vozidlo bezplatně po dobu jedné hodiny v areálu vnitřního parkoviště (za závorou) budovy IBC na ulici Příkop. Vjezd je také možný z ulice Koliště. Budova IBC se náchází 350 metrů od našeho obchodu a je tedy v pohodové docházkové vzdálenosti. Zákazník od nás dostane při placení svého nákupu v minimální hodnotě 300,-Kč lístek, který předloží společně s parkovacím lístkem na recepci IBC (ul.Příkop č.6), kde mu bude následně vyznačena hodina parkování jako uhrazená pro volný výjezd. Při delším parkování ale doplatí na místě rozdíl po odečtení bezplatné hodiny. Tato nabídka se netýká venkovního placeného stání přímo na ulici před budovou, které nazajišťuje provozovatel budovy IBC. Do podzemní garáže nemají povolen vjezd vozidla na LPG (plyn), na venkovním nekrytém parkovišti je parkovat lze.

1.11.2017 Změny v systému slev na Zákaznické karty

Přichystali jsme si pro Vás změny v oblasti Zákaznických karet a věříme, že Vás potěší. Doposud platilo, že všichni držitelé Zákaznických karet měli automaticky po předložení karty na pokladně slevu na všechnu venkovní obuv ve výši 5%, zákaznici s ročním obratem nad 4.000,-Kč pak slevu 7%. Od dnešního dne rozšiřujeme sortiment slevněného zboží u zákazníků se 7% slevou také o domácí a všechnu ostatní obuv. Limit pro přechod do skupiny zákazníků se 7%slevou snižujeme ze 4.000,-Kč ročního obratu na 3.500,-Kč. Nově také přidáváme skupinu zákaznických slev s 10% slevou na úplně veškerý sortiment (tedy i ponožky, impregnace atd.) pro naše nejvěrnější zákazníky s ročním obratem nad 7.000,-Kč. Připomínáme, že roční obrat pro přidělení jednotlivé skupiny slev se počítá za rok zpětně od nového nákupu, nikoliv za kalendářní rok (příklad: nakupuji dne 15.11.2017 novou obuv, rozhodné období pro přidělení slevy je od 15.11.2016 do 14.11.2017).

V rámci nadstandardních služeb jsme dodnes umožňovali všem zákazníkům zakoupené zboží vyměnit do dvou pracovních dnů za jiné (z důvodu jeho vyzkoušení v klidu domova nebo v případě, že jste obuv zakoupili bez dítěte) ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zákazníkům, kteří zakoupí obuv již v zákaznické skupině se 7% slevou prodlužujeme lhůtu pro výměnu na jeden týden. A zákazníkům, kteří zakoupí obuv či jiné zboží v zákaznické skupině s 10% slevou umožníme nejen jeho výměnu, ale i jeho vrácení do týdne bez udání důvodu. Pro nárokování těchto výhod bude rozhodné zařazení do skupiny slev v době nákupu zboží, k přechodu do vyšší skupiny uskutečněným samotným nákupem nebude přihlíženo. Samozřejmostí i nadále zůstává, že obuv k výměně bude předána zpět nenošená v originálním balení, tak jak byla zakoupena.

11.12.2014 dárkové poukázky v prodeji

Chcete podarovat své synovce, neteře, vnoučata atd. praktickým dárkem - kvalitní dětskou obuví? Nabízíme Vám možnost zakoupit dárkové poukázky v hodnotě 500, 1000 a 1500Kč.

 
Žirafka - zdravé dětské boty - Brentwood © | Sunlight webdesign - tvorba www stránek